Archiwum newsów, strona 7

Obrazek dla news_197

Akcja "Szkoły pełne talentów" w I LO

14.09.2022

Nasza szkoła bierze udział w akcji SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW, ale bez POMOCY z Waszej strony, nie uda nam się wygrać!!!
Zachęcamy do udziału w akcji wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Udział wielu osób może nam pomóc wygrać nagrody w postaci uzupełnienia i ulepszenia wyposażenia szkoły w sprzęt sportowy, dydaktyczny czy elektroniczny. Zasady:

1. Zrób zakupy w Lidl za minimum 50 zł, oczywiście można za więcej, za każde wydane 50 zł (w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniecie Talenciaka.
2. Zebrane Talenciaki przekaż naszej szkole w formie fizycznej (pudełka na Talenciaki będą stały w bibliotece szkolnej, na korytarzu, przy szatni i przy drzwiach wejściowych) lub elektronicznie (skanując kod QR smartfonem, a potem ten kod przypisz naszej szkole on-line; instrukcja na stronie szkoły bądź szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej). Nasza Szkoła zebrane Talenciaki wymieni na wybrane przez społeczność szkolną nagrody.  ZAPRASZAMY!!!

 

więcej

Obrazek dla news_196

Jesienne szczepienie lisów na terenie województwa mazowieckiego

09.09.2022

Od 10 do 24 września 2022 r. Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii z udziałem Powiatowych Lekarzy Weterynarii przeprowadzi jesienną akcję szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie całego województwa mazowieckiego. Szczepionka będzie wykładana ręcznie oraz zrzucana z samolotów na lasy, pola i łąki. Przynęty ze szczepionką nie wolno dotykać. Zwierzęta nie przyjmą tych z zapachem człowieka. Przez dwa tygodnie od wyłożenia szczepionki należy zachować ostrożność podczas wyprowadzania zwierząt.

więcej

Obrazek dla news_209

Program "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY"

09.09.2022

ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych. Ze względu na znaczenie edukacji ekologicznej we współczesnym świecie, program inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

Prosimy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły o wrzucanie zużytych baterii do żółtego pojemnika znajdującego się w szkole przy patio oraz telefonów do pudełka znajdującego się w sali nr 7.

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zbiórki, do wygrania cenne nagrody dla szkoły!

więcej

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych

01.09.2022

Uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony stanowi ważny cel edukacji zdrowotnej. Intensywny rozwój zagrożeń cywilizacyjnych skłania nas do podejmowania bardziej aktywnych metod jej prowadzenia. Wiedza o zdrowiu to pierwszy krok do świadomej i trwałej zmiany postaw, w tym higieniczno-sanitarnych. 

W ramach akcji tematem przewodnim Tygodnia dla chorób zakaźnych jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Formuła kampanii edukacyjno-informacyjnej pozwala na uwzględnienie pomysłów i atrakcyjnych inicjatyw uczniów, samorządu uczniowskiego, rady rodziców, które zostaną przygotowane we współpracy z nauczycielami. Do wspólnych działań szkoły mogą zaprosić przedstawicieli lokalnej społeczności, w tym z placówek ochrony zdrowia (lekarz, ratownik medyczny), stacji sanitarno-epidemiologicznej.

więcej

Dyrekcja

Dyrektor Szkoły Zaprasza

mgr Agnieszka Ścieglińska

tel. (48) 36 276 55

fax. (48) 36 276 56

e-mail: lo1@radom.pl.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.