4. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze - 30.03.2023 r. (czwartek), w godz. 8:00 – 14:00.

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza na 4. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze, które odbędą się 30.03.2023 r. (czwartek), w godz. 8:00 – 14:00.

Targi  odbędą się w formie transmisji on-line, podczas której pracownicy lotniska będą na żywo przybliżać słuchaczom swoje miejsce pracy, stanowisko, zakres obowiązków oraz ścieżkę kariery. Udział w targach jest bezpłatny.

Swoją obecność w targach potwierdzili przedstawiciele Straży Granicznej, Służby Celno-Skarbowej, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, LS Technics, Welcome AS oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport! Szczegółowy harmonogram wraz z występującymi jednostkami jest dostępny na stronie: https://www.krakowairport.pl/targi

 

Można dołączyć na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/events/191842030234978

W tym roku wywiady z przedstawicielami niemalże 40 zawodów zostały podzielone na 6 bloków tematycznych, w których pogrupowane zostały stanowiska ze względu na szeroko rozumiane kompetencje oraz umiejętności.

Blok

Opis

KAŻDY CZŁOWIEK TO PRZYGODA 

Empatia, komunikatywność, profesjonalizm. Praca z klientem to ich pasja. Czuwają i dbają o to, aby każdy pasażer z uśmiechem na twarzy odleciał z naszego lotniska, a jego podróż również przynosiła same przyjemne chwile.

ŚRUBKI, KABLE I MASZYNY TO MÓJ ŚWIAT

Sprawne funkcjonowanie lotniska, brak usterek, kompleksowa obsługa samolotu przed startem i po wylądowaniu. To wszystko zasługa pracowników, którzy mają rozwiązanie na każdy techniczny problem.

POUKŁADAM NAWET NAJTRUDNIEJSZE PUZZLE

Nieprzewidziane zdarzenia, skuteczność w działaniu, sytuacje kryzysowe, skomplikowane operacje. Dla tych pracowników nie ma zadań niemożliwych.

ZZA BIURKA TEŻ CIEKAWIE

Dokładność, staranność, skrupulatność. O kim mowa? Nie każdy ich widzi, nie każdy o nich wie, lecz bez nich lotnisko nie mogłoby funkcjonować.

ZA MUNDUREM MŁODZI SZNUREM 

Odwaga, mundur i dyscyplina. Po tym każdy ich pozna. Pracują we dnie i w nocy. Dzięki nim każdy na naszym lotnisku może czuć się bezpiecznie.

ROZWÓJ I WYZWANIA TO MOJA PASJA

Kreatywność, dociekliwość, potrzeba doskonalenia i rozwoju. Ci pracownicy nie wiedzą, co to znaczy niemożliwe.

Po każdym bloku tematycznym odbędzie się konkurs on-line w formie quizu, w którym uczestnicy będą odpowiadać na pytania związane z danym blokiem. Główną nagrodą będą darmowe jednodniowe zajęcia zawodoznawcze dla całej klasy, które odbędą się w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport. Pomogą one zrozumieć specyfikę zawodów dzięki stanowiskom VR (wirtualnej rzeczywistości), przygotowanym w ramach realizacji projektu „VirtuAir Reality - projektowanie przyszłości w zawodach lotniczych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości lotniska”.

Film podsumowujący zeszłoroczne Lotniskowe Targi Zawodoznawcze: https://youtu.be/0uORdlWoXN4

Adres kontaktowy targi@krakowairport.pl

Dyrekcja

Dyrektor Szkoły Zaprasza

mgr Agnieszka Ścieglińska

tel. (48) 36 276 55

fax. (48) 36 276 56

e-mail: lo1@radom.pl.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.